Podziękowania od dzielnicy Golejów

Zostań MIKOŁAJEM dla bezdomnych zwierząt

Podziękowania od rybnickiego klubu sportowego ROW Rybnik, którego sukcesy na torach od lat wspieramy

WYPRZEDAŻ w Hyundai Stawowy

Podziękowania od Organizatorów Tygodnia Kultury Beskidzkiej

17.08.2016

Hyundai Stawowy na 53 Tygodniu Kultury Beskidzkiej

Pływamy po Jeziorze Żywieckim

08.2016

Hyundai - Nakręcamy Projekty

03.08.2016

Zajmujemy 3 miejsce w ogólnopolskiej akcji "Hyundai - Nakręcamy Projekty" i przekazujemy 10 000 zł dla lokalnej fundacji Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych BUDRYSEK.

Podbeskidzka Gala Disco

15.07.2016

15 lipca w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbyła się jedna z największych imprez tego gatunku w Polsce. Była to I Podbeskidzka Gala Disco Polo. Bielsko-Biała gościło największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabrakło też zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka. Całą imprezę wspierał Hyundai Stawowy.

Ekipa Hyundai Stawowy kibicuje podczas UEFA EURO 2016

10.06 - 10.07.2016

Na przełomie czerwca i lipca 2016 roku we Francji odbyła się XV edycja turnieju finałowego piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Nasza ekipa miała okazje na żywo przeżywać emocję towarzyszące całemu wydarzeniu. Uczestniczyliśmy w meczach pomiędzy Francją i Albanią na stadionie w Marsylii; między Polską i Ukrainą oraz w najważniejszym finałowym meczu rozgrywanym w Paryżu pomiędzy Francją i Portugalią.

Hyundai sponsorem UEFA EURO 2016

10.06 - 10.07.2016

Transport jest kluczem do sprawnej organizacji międzynarodowej imprezy, jaką są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Flota niezawodnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów jest absolutnie niezbędna do sprawnego funkcjonowania przedsięwzięć o tak dużej skali. Hyundai miał okazję sprawdzić się jako partner i dostawca samochodów na wielu turniejach sportowych i po raz kolejny miał okazję wesprzeć transport naziemny na UEFA EURO 2016.

Szalona noc wyprzedaży

09.06.2016

Podczas SZALONEJ NOCY WYPRZEDAŻY w salonach Hyundai Stawowy klienci mogli skorzystać ze specjalnych pakietów korzyści.

Dni otwarte

23.04 -24.04.2016

 

Zmiany napędzają świat, nowe samochody Hyundai wychodzą im naprzeciw.

 

Podczas dni otwartych w Hyundai Stawowy klienci mieli możliwość poznania nowoczesnej i dynamicznej Elantry, której lina nadwozia podkreśla sportowy styl i futurystyczny desing oraz zapoznania się z pozostałymi modelami gotowymi na wyzwania przyszłości. 

Backstage sesji zdjęciowej

18.04.2016

Tydzień Kobiet

01.03 - 08.03.2016


Chcąc uczcić coroczne święto wszystkich Pań obchodzone 8 marca postanowiliśmy tydzień wcześniej przygotować szereg atrakcji i upominków dla wszystkich naszych klientek.

Puchar Reksia

08.02.2016

Od końca grudnia mogliście spotkać naszego Tucsona promującego 5 Puchar Reksia na stokach. Byliśmy w Białce, Bukowinie Tatrzańskiej, Krynicy, Szczyrku, Ustroniu i Zakopany. Natomiast 7 lutego 2016 roku wzięliśmy udział w Pucharze, który odbył się w Bielsku-Białej na stoku Dębowca. Mimo trudnych warunków atmosferycznych frekwencja była rekordowa, a atmosfera niesamowita.

XI Bieg Barbórki

06.12.2015


6 grudnia 2015 roku wzięliśmy udział w XI Biegu Barbórkowym. Poprzez uczestnictwo i pomoc w organizacji biegu chcieliśmy przyczynić się do popularyzacji biegów masowych jako zdrowego stylu życia oraz promocji miasta Rybnik.

Święta w Hyundai Stawowy

06.12.2015

Sesja zdjęciowa

07.11.2015

Zespół profesjonalistów zatrudnionych na zlecenie Hyundai Motor Poland w naszym salonie i serwisie w Rybniku wykonał sesję zdjęciową do ogólnopolskiego katalogu Hyundai.

Grupa Konsultacyjna

13.10.2015

 

Festiwal Kwaśnicy

14.08 - 16.08.2015

W dniach 14-16 sierpnia braliśmy udział w Światowym Festiwalu Kwaśnicy w Żywcu. Oprócz głównej atrakcji - pysznej kwaśnicy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów - między innymi przez nas, prezentacje naszych modeli – Hyundai i20, Hyundai Tucson, liczne stoiska ze specjałami kulinarnymi oraz występy zaproszonych gwiazd takich jak Loka, Nana, Baciary, Francesco Napoli, Capitan Jack, Fun Factory. Zabawa trwała do rana.


Ciekawostka: Kwaśnica została wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych w kategorii Gotowe dania i potrawy w dniu 31 sierpnia 2006 roku.

Hyundai na 52 Tygodniu Kultury Beskidzkiej w Żywcu

25.07 - 02.08.2015

Ty­dzień Kul­tury Be­skidz­kiej to naj­więk­sza w kraju oraz jedna z naj­więk­szych im­prez folk­lo­ry­stycz­nych w świe­cie. "Po­nad 100 ze­spo­łów pie­śni i tańca z ok. 30 państw na róż­nych kon­ty­nen­tach, 4 ty­siące tan­ce­rzy, śpie­wa­ków i mu­zy­ków, po­nad 50 kil­ka­go­dzinnych wie­czor­nych kon­cer­tów na du­żych ple­ne­ro­wych es­tra­dach, od­by­wa­ją­cych się rów­no­cze­śnie w kilku miej­sco­wo­ściach przez ko­lej­nych 9 dni." TKB to wydarzenie kulturalne z bogatą tradycją zajmujące znamienne miejsce w kalendarzu imprez całego regionu. Poprzez wieloletnie tradycje TKB stał się swoistym produktem turystyki kulturowej. Każdego roku do Żywca, Wisły, Szczyrku, Makowa Podhalańskiego i Oświęcimia ściągają liczne zespoły z Polski oraz całego świata, towarzyszą im rzesze wiernej publiczności. Do tego cztery inne miej­sco­wo­ści z wła­snymi im­pre­zami folk­lo­ry­stycz­nymi włą­czają się w wielką TKB-owską ro­dzinę tj. Ujsoły, Jabłonków, Istebna, Bielsko-Biała. W ramach tego przedsięwzięcia w Żywcu nie mogło zabraknąć także Hyundai Stawowy. 

Jest lato więc piknikujemy...

21.06.2015

W niedzielę w Jaworzu odbyła się impreza prewencyjna „BEZPIECZNE WAKACJE” podczas, której nie zabrakło i nas ;) W programie był rodzinny rajd rowerowy następnie pokazy prewencyjne policji z Bielska-Białej, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, ratownictwa medycznego z użyciem różnego rodzaju sprzętu oraz inscenizacji wypadku drogowego. Wyobraźnię uczestników pobudziły zdarzenia na urządzeniach edukacyjnych takich jak symulator dachowania, zderzeń i innych. "Podejmowana akcja jest bardzo ważna i bardzo potrzebna, ponieważ uświadamia zagrożenia, pozwala je wyraźniej dostrzec, uniknąć lub zminimalizować. Jednocześnie poprawia statystyki wypadkowe i niewątpliwie ma wpływ na zmniejszenie społecznych kosztów związanych z leczeniem i powrotem do zdrowia osób poszkodowanych. Zwraca także uwagę na bezpieczne użytkowanie dróg, poruszanie się po nich a poprzez nagłaśnianie tego tematu i w sposób wymierny przyczynia się do złagodzenia skutków kalectwa powypadkowego."

H350 - event w zamkowym klimacie.

12.06.2015

W zamkowym klimacie odbył się event - H350 i nowe rozwiązania marki Hyundai.

Targi budownictwa w Bielsku-Białej.

24.04 - 26.04.2015

Podczas 47 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2015" odbywających się w Hali pod Dębowcem uczestniczyło 230 wystawców z Polski i zagranicy głównie z branży budowlanej, ale nie zabrakło także nowinek motoryzacyjnych. Na naszym stoisku poza znanymi modelami Santa Fe, ix35 zaprezentowaliśmy nowy model i20, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dni otwarte 21-22 marzec 2015.

Hyundai Stawowy koloruje w przedszkolach.

2015

Do przedszkoli w Szczyrku, Kętach, Bystrej, Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku i Skoczowie udaliśmy się z kolorowankami i odblaskami. Dzieci dowiedziały się kilku podstawowych rzeczy na temat bezpieczeństwa na drodze, pokolorowały obrazki i otrzymały opaski odblaskowe.

Hyundai Stawowy w ślaskich centrach handlowych.

2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów chcemy dać im możliwość poznania oferty Hyundai w dogodnym dla nich miejscu i czasie dlatego też postanowiliśmy udać się do centrów handlowych z naszą ofertą. Prezentujemy nowe modele, aktualne promocje i umożliwiamy odbycie jazd testowych. Pojawiliśmy się już w centrach handlowych w Bielsku-Białej (Auchan, Gemini Park, Tesco) i okolicach (Oświęcim, Węgierska Górka, Żywiec, Cieszyn, Wisła, Ustroń) oraz w Rybniku i pobliskich miastach takich jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Ślaski, Racibórz, Żory i Gliwice. W Gliwicach równocześnie wystawialiśmy się w Arenie i Europie Centralnej. W najbliższym czasie szukajcie nas w Wadowicach, Andrychowie i Kętach...do zobaczenia.

Mecz Polska vs. Reszta Świata. Runda honorowa samochodami Hyundai dealera Stawowy z Rybnika.

Hyundai Genesis – prestiż po koreańsku.

15.10.2014

15 października 2014 roku odbył się w naszym salonie specjalny pokaz najnowszego modelu Hyundai Genesis. Limuzyna jest pokazem możliwości marki Hyundai; posiada potężny silnik, napęd na obie osie, najnowocześniejszą elektronikę oraz doskonałe materiały wykończeniowe. Mierzący blisko 5 metrów długości samochód to bez wątpienia wyraz luksusu pod każdym względem o czym mogli przekonać się zaproszeni goście. Po krótkiej prezentacji multimedialnej w której podkreślono niebagatelne rozwiązania goście mogli rozkoszować się jazdą superbogato wyposażoną limuzyną.

 

Hyundai Stawowy to Twój szczęśliwy dealer.

26.09.2014

Pani Barbara Kurowska-Górniak "Przeżyła piłkarską przygodę", wzięła udział w konkursie i włączyła się do rywalizacji o Hyundai ix35. Pani Barbara odbyła jazdę testową, odpowiedziała na kilka pytań i WYGRAŁA - białego ix35. WYGRALI także inni nasi klienci repliki oficjalnej piłki meczowej Brazuca 2014 FIFA World Cup. Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY i zapraszamy do brana udziału w kolejnych konkursach bo Hyundai Stawowy to Twój szczęśliwy dealer :)

WIELKIE OTWARCIE w Rybniku.

25.09.2014

 

Podążając za trendami i oczekiwaniami Klientów firma Stawowy 25 września 2014 roku otwarła swój drugi obiekt. Jest on położony w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 114. Lokalizacja obiektu pozwala na szybki dojazd z pobliskich miast takich jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz, Gliwice oraz Żory. Jest to jedyny autoryzowany salon i serwis marki Hyundai w Rybniku i okolicy. Nowoczesny budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami koreańskiej marki i może pretendować do miana obiektu MODERN PREMIUM. Obiekt ma 3 poziomy na poziomie "0" znajduje się ekspozycja 11 modeli i strefa dla klientów oraz serwis, poziom + 1 to strefa relaksu i część biurowa natomiast strefa -1 oczekuje na wdrożenie ekspansywnych planów koreańskiej marki w 2015 roku.

 

W nowej lokalizacji zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania oraz udoskonalone procesy funkcjonowania dealerstwa, dzięki tym działaniom firma Stawowy z pewnością w krótkim czasie uzyska przewagę konkurencyjną i stanie się niekwestionowanym liderem w tym regionie.


Dni otwarte

19.09 - 21.09.2014


W dniach 19-21 września zapraszamy do naszego salonu na dni otwarte. Podczas dni otwartych będzie prezentacja unikatowej oferty promocyjnej GO! oraz możliwość odbycia jazdy testowej nowymi modelami marki Hyundai!

Żużlowa niedziela w Rybniku.

24.08.2014

W Rybniku miało miejsce jedno z największych wydarzeń sportowych, było to mecz Nice Polska Liga Żużlowa: ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno.

Podczas tego wydarzenia nasze pięć samochodów testowych wwiozło na tor żużlowy zawodników obu drużyn, a następnie wraz z zawodnikami wykonały dwie pierwsze rundy honorowe po torze. Dodatkowo na murawie boiska podczas meczu prezentowaliśmy Hyundai i40.


Efekt spotkania: ŻKS ROW Rybnik pokonał na swoim torze Carbon Start Gniezno 68:22. Dzięki zwycięstwu rybniczanie mają nadal szansę na awans do fazy play-off. Trzymamy kciuki.


Przekazanie samochodów do FIS. Skoki narciarskie.

01.2014

 

Kolejny raz użyczyliśmy samochody FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej), samochody Hyundai były użytkowane przez organizatorów imprezy oraz sportowców. Przekazane samochody to odporne na zimowe warunki SUVy (ix35, Santa Fe) oraz i30 i i40.

 

Hyundai jest partnerem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich FIS jako przedstawiciel branży motoryzacyjnej. Dlatego mogliśmy wspólnie z naszymi pracownikami i klientami obejrzeć na żywo zawody Pucharu Świata w Wiśle i poczuć magię skoków.

 

Lekcje bezpieczeństwa w mediach...

2014

Jak w ubiegłym roku we współpracy z Komendą Miejską w Bielsku-Białej przeprowadziliśmy szereg akcji promujących bezpieczeństwo na drodze. Odwiedziliśmy szkoły w Bielsku, Jasienicy, Grodźcu, Iłownicy, Szczyrku, Kozach, Buczkowicach i Wilkowicach. Akcje spotkały się z zainteresowaniem mediów dlatego też wiele informacji na temat tych wydarzeń można było usłyszeć w Radiu Bielsko, Radiu Zet Gold, zobaczyć w lokalnej telewizji (BeskidNews) i przeczytać w Dzienniku Zachodnim, w dziale Rozmaitości.

Olimpiada handlowców w Korei.

11.2013

W ogólnoświatowej Olimpiadzie handlowców, która w listopadzie odbyła się w Korei wziął udział nasz pracownik. Na podjum staneli reprezentacji innych krajów, ale samo uczestnictwo w konkursie było dużym wyróżnieniem. Nasz handlowiec został wcześniej wyłoniony w konkursie ogólnopolskim jako jeden z dwóch najlepszych sprzedawców samochodów w Polsce. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

Before Service.

07.2013 - 08.2013

 

Pod Kaufland w Żywcu oraz pod Tesco w Rybniku prowadziliśmy akcję Before Service. Każdy zainteresowany mógł dokonać bezpłatnego przeglądu swojego samochodu. Sprawdzaliśmy: poziom oleju, płynu chłodniczego i hamulcowego; ciśnienie opon i stan bieżnika. Podczas oczekiwania na sprawdzenie można było wykonać jazdę testową jednym z modeli Hyundai. Akcja wśród mieszkańców Żywca i Rybnika cieszyła się dużym zainteresowaniem.

V Miedzynarodowy Kongres Silników Spalinowych.

24.06.2013 - 26.06.2013

Uczestniczyliśmy w wystawie osiągnięć przemysłu motoryzacyjnego zorganizowanego przez Akademię Techniczno Humanistyczną w Bielsku-Białej.

Piknik rodzinny "Namaluj samochód dla swojej mamy"

25.05.2013

We współpracy z marką Wójcik oraz placem zabaw Fiku Miku zorganizowaliśmy piknik rodzinny. W programie był: grill; konkurs rysunkowy; malowanie twarzy, basen z piłkami, trampoliny i inne atrakcje dla dzieci. Dodatkowo odbył się pokaz mody marki Wójcik oraz wybory miss i mistera Hyundai Stawowy.

 

Hyundai Stawowy dba o edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa na drodze.

2013

Hyundai Stawowy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera cykl lekcji na temat bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, organizowanych przy współpracy z policiantami oraz nauczycielami szkół podstawowych. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poruszających się po drogach poprzez edukację i wyposażenie ich w elementy odblaskowe. Lekcje bezpieczeństwa odbyły się w szkołach w Bielsku-Białej, Mazańcowicach, Międzyrzeczu Górnym, Łodygowicach i Rybarzowicach.

Hyundai sponsorem mistrzostw w skokach narciarskich.

09.01.2013 Wisła, 11-12.01.2013 Zakopane

Oficjalnie przekazaliśmy flotę samochodów do FIS (Międzynarodowej Federacji Narciarskiej). Udostępniliśmy mini busy H1, nowej generacji Santa Fe, SUV ix35, i40 w wersji wagon oraz i30. Samochody były wykorzystywane na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów narciarskich oraz na wystawę pod skocznią.

 

Nasi stali klienci flotowi zapewnione mieli ciepłe emocje na skoczni w Wiśle :)

Salon i serwis Hyundai w Rybniku.

2013

 

W Rybnkiu przy ulicy Gliwickiej trwa budowa nowego i nowoczesnego obiektu Hyundai.

Konkursy rysunkowe dla dzieci.

2013

Systematycznie organizujemy konkursy rysunkowe w przedszkolach dla dzieci. Dzieci kolorują lub same rysują modele Hyundai, a to efekty:

 

Spotkanie flotowe.

17.05.2013 - 19.05.2013

W Szczyrku, w hotelu Klimczok odbyło się spotkanie flotowe naszych klientów, które zostało uwieńczone zwiedzaniem fabryki w czeskich Nosovicach.

Podgrzewaliśmy emocje.

22.06.2012 Mecz Niemcy-Grecja

Mecz Niemcy-Grecja zorganizowaliśmy dla naszych klientów z zagwarantowaniem najwyższego poziomu EMOCJI. Były konkursy, loterie, a w nich wartościowe nagrody do wygrania. Hitem okazało się strzelanie goli do bramki w której bronił Podolski. Trudnością było to, że gol trzeba było strzelić jadąc samochodem Hyundai i10 z piłką umieszczoną na masce. Menu było niemiecko-greckie.

Biały Hyundai ix35 „ubrany” w barwy Grecji rywalizował z czarnym Hyundai i10 „ubranym” w barwy Niemiec. Tego wieczoru to Niemcy wygrali mecz, ale u nas na salonie ix35 reprezentujący Grecję wygrał – został sprzedany jako pierwszy.

 

Mecze w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

06.2012 UEFA EURO 2012

Hyundai jako sponsor UEFA EURO 2012 przekazał dla klientów pulę biletów do wygrania. Wystarczyło tylko odpowiedzieć na proste pytanie. Wielu naszych klientów wygrało. Wspólnie z nimi uczestniczyliśmy w tych niesamowitych emocjach na stadionach w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Wspieramy i pomagamy.

19.05.2012 Hyundai tam gdzie Ty w Kętach

Podczas IV Wielkiego Pikniku Rodzinnego, który odbył się w Kętach na stadionie TS Hejnał wsparliśmy różnego rodzaju podarunkami Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1. Dodatkowo byliśmy współorganizatorami całej imprezy. Zorganizowaliśmy dla dzieci różnego rodzaju atrakcje np. grę w golfa natomiast rodzice mogli odbyć jazdę testowa nowym Hyundai i30 oraz dowiedzieć się kilku informacji na temat marki Hyundai.

Nasze DNI OTWARTE nigdy nie są zwyczajne.

16.03.2012 Dni otwarte

Dni otwarte promujące nowy model Hyundai i30 postanowiliśmy zorganizować „NIEZWYCZAJNIE”. Chcieliśmy zapoznać naszych klientów nie tylko z najnowszym modelem Hyundai, ale także postanowiliśmy przybliżyć kraj pochodzenia marki Hyundai. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny pokaz filmów, który przybliżył Koreę oraz samą firmę Hyundai dodatkowo każdy mógł „zasmakować” w kuchni koreańskiej. Hostessy zainteresowanym udzielały informacji dotyczących koreańskiej architektury, strojów ludowych itd. Było KOREAŃSKO.

Wychodzimy do naszych Klientów.

02.2012 - 03.2012 Wystawa w Sferze w Bielsku-Białej

Promujemy się bardzo często w centrach handlowych gdzie klienci mogą zapoznać się z modelami bez konieczności odwiedzania naszego salonu oraz mogą uzyskać wszelkie informację na temat danych technicznych, finansowania i ubezpieczenia.

Darmowy przegląd.

01.09.2011 Before Service

W ramach akcji Before Service przed centrum handlowym Sfera w Bielsku-Białej nasz mechanik sprawdzał istotne punkty odpowiadające za komfort oraz bezpieczeństwo eksploatacji pojazdów. Dodatkowo można było odbyć jazdy testowe najnowszymi modelami Hyundai.