i30 Nowej Generacji

 

Hyundai i30 Nowej Generacji

Samochód na miarę naszych czasów

Nieczęsto zdarza się, aby nowy samochód, który tak dobrze wygląda, dawał jednocześnie tak duże poczucie komfortu i przyjemności z jazdy. Hyundai i30 Nowej Generacji jest właśnie taki!

Nowy model i30 został zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany w Europie. To samochód dla każdego - stanowi najlepszą propozycję zarówno dla singli jak i rodzin, dla młodszych i starszych. Zaawansowane funkcje łączności oraz najbardziej wszechstronny pakiet technologii bezpieczeństwa – to wszystko buduje wyjątkową atrakcyjność i30 Nowej Generacji.

Harmonijny i ponadczasowy design

Hyundai i30 Nowej Generacji to odzwierciedlenie nowej, wybiegającej w przyszłość filozofii projektowania samochodów Hyundai. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

Peter Schreyer, Prezes i Szef Działu Designu Hyundai Motor Group, o i30 Nowej Generacji:

„Nowy Hyundai i30 stanowi swoiste DNA naszej marki w Europie, zarówno pod względem technologicznym, jak i stylistycznym. W tym modelu po raz pierwszy zastosowaliśmy kaskadowy grill, który stanie się elementem rozpoznawczym dla wszystkich modeli marki Hyundai.”

Królestwo wyrafinowanej elegancji

We wnętrzu i30 Nowej Generacji szczególnie wyróżnia się deska rozdzielcza zaprojektowana z elegancką prostotą. Centralne miejsce zajmuje kolorowy 8-calowy ekran dotykowy, który zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do nowej platformy nawigacji, łączności i multimediów.

To wszystko składa się na ponadczasowy i innowacyjny charakter Nowej Generacji i30.